Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
