Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Source
ug: مەنبە

en: Index
ug: ئىندېكس
