Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Source
eu: Iturburua

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Simple
eu: Sinplea

en: Index
eu: Aurkibidea
