Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น
