Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: Quantity
uk: Кількість

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Update
uk: Оновити

en: Form ID
uk: ID форми

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Advanced
uk: Розширені

en: Source
uk: Джерело

en: Indexing
uk: Індексація

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Simple
uk: Просте

en: Index
uk: Індекс

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Suggestion
uk: Пропозиція

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Density
uk: Щільність

en: Nothing found.
uk: Нічого не знайдено.
