Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Action
is: Aðgerð

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Update
is: Uppfæra

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.
