Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Source
ne: स्रोत

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Index
ne: सूची
