Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Source
nl: Bron

en: Indexing
nl: Indexeren

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Suggestion
nl: Voorstel

en: Config
nl: Instellen
