Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Action
pt: Ação

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Update
pt: Atualizar

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Advanced
pt: Avançado

en: Source
pt: Fonte

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Introduza os termos pelos quais pretende pesquisar.

en: Index
pt: Índice

en: Exceptions
pt: Exceções
