Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Update
be: Абнавіць

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Source
be: Крыніца

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Index
be: Каталог
