Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Action
da: Handling

en: Quantity
da: Mængde

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Update
da: Opdatér

en: Form ID
da: Formular ID

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Advanced
da: Avanceret

en: Source
da: Kilde

en: Indexing
da: Indeksering

en: Stopwords
da: Stopord

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Simple
da: Simpel

en: Index
da: Indeks

en: Exceptions
da: Undtagelser

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Suggestion
da: Forslag

en: Config
da: Konfigurér
