Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
