Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Index
ku: نوانە

en: Suggestion
ku: پێشنیارەکان
