Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Index
lt: Indeksas
