Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Update
ms: Kemas kini

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Enter the terms you wish to search for.
ms: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Index
ms: Indeks
