Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Update
os: Сног кæн
