Autocomplete Search Suggestions (4.1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Update
bg: Промени

en: Source
bg: Източник

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Index
bg: Индекс
