Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Update
ro: Actualizare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Source
ro: Sursă

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: Config
ro: Configurație
