Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Priority
ru: Приоритет

en: Action
ru: Действие

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Update
ru: Обновить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Minimum Characters
ru: Минимум знаков

en: Source
ru: Источник

en: Indexing
ru: Индексация

en: Stopwords
ru: Стоп-слова

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Index
ru: Индекс

en: Field Name
ru: Название поля

en: Config
ru: Конфигурация

en: Nothing found.
ru: Ничего не найдено.
