Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Update
bn: আপডেট

en: Index
bn: সূচীপত্র
