Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Update
sl: Posodobitev

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Index
sl: Indeks
