Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Source
bs: Izvor

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.
