Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Action
hr: Akcija

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Update
hr: Osvježi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Advanced
hr: Napredno

en: Source
hr: Izvor

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Suggestion
hr: Prijedlog
