Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: Undefined
br: Didermenet

en: Index
br: Meneger
