Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Update
jv: Dianyari

en: Advanced
jv: Mahir

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Index
jv: Indek
