Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Source
mg: Loharano

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.
