Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Update
et: Uuenda

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Advanced
et: Täpsem

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Source
et: Allikas

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Simple
et: Lihtne

en: Index
et: Indeks

en: Config
et: Konfiguratsioon
