Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Source
hy: Աղբյուր
