Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Columns
az: Sütunlar
