Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Columns
bo: སྡེ་བ།
