Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Administration
ca: Administració

en: Node ID
ca: ID del node

en: Users
ca: Usuaris

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Columns
ca: Columnes
