Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Administration
cs: Administrace

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Users
cs: Uživatelé

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Columns
cs: Sloupce
