Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Users
da: Brugere

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Columns
da: Kolonner
