Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Administration
de: Verwaltung

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Users
de: Benutzer

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Columns
de: Spalten

en: No data found
de: Keine Daten gefunden
