Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Users
el: Χρήστες

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου
