Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Administration
es: Administración

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Users
es: Usuarios

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Columns
es: Columnas
