Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Content Type
eu: Eduki Mota
