Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Columns
fr: Colonnes
