Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Administration
gl: Administración

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Users
gl: Usuarios

en: Content Type
gl: Tipo de Contido
