Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Administration
he: ניהול

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Users
he: חברי האתר

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Columns
he: עמודות
