Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Users
lt: Nariai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Columns
lt: Stulpeliai
