Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Administration
pl: Administracja

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Columns
pl: Kolumny
