Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Administration
ru: Администрирование

en: Node ID
ru: ID материала

en: Users
ru: Пользователи

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Columns
ru: Колонки

en: No data found
ru: Данные не найдены
