Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Users
sv: Användare

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Columns
sv: Kolumner
