Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Administration
tr: Yönetim

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Columns
tr: Sütunlar
