Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Users
uk: Користувачі

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Columns
uk: Колонки
