Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Administration
vi: Quản lý

en: Node ID
vi: ID node

en: Users
vi: Người dùng

en: Columns
vi: Các cột
