Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Administration
pt: Administração

en: Users
pt: Usuários

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Columns
pt: Colunas
