Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
