Super Admin Dashboard (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Administration
ar: إدارة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Columns
ar: أعمدة
